Kaip išsirinkti vestuvinį žiedą?

Kaip išsirinkti vestuvinį žiedą

Kaip išsirinkti vestuvinį žiedą?

 

Vestuvės – tai išskirtinė ceremoninė šventė, kurios metu, du meile trykštantys sutuoktiniai pasirašo santuokos sutartį ir oficialiai įteisina jų amžiną meilę.

Kodėl svarbu rinktis individualios gamybos vestuvinius žiedus?

Vestuvės oficialiai traktuojamos kaip oficiali šventė, nors giliai viduje, kiekvienam tai yra daug daugiau, nei formalumas. Šią ypatingą dieną, mes norime ne tik įsiminti, bet ir prie jos prisiliesti bėgant laikui. Kiekvienas iš mūsų, turi norą išsaugoti jam brangiausius atsiminimus suteikiantį daiktą, kuris jį lydės visą gyvenimą. Todėl, norint būti lydimam ne tik atminimui maloniam bet ir patvariam žiedui, svarbu rasti profesionalų juvelyrą, kuris įgyvendins Jūsų lūkesčius.

Kiekvieno asmens, tiek poreikiai, tiek skoniai yra skirtingi. Į tai labai svarbu atkreipti dėmesį, nes užsakant individualius vestuvinius žiedus, reikia atkreipti dėmesį į tai, kad šis juvelyrinis aksesuaras lydės Jus visą gyvenimą.

Prieš žiedų užsakymą

Kadangi vestuvinių žiedų gamyba yra ganėtinai ilgas procesas, tai neturi būti atidėtas į Jūsų vestuvinių darbų sąrašo pabaigą. Tam, kad procesas vyktų operatyviau ir neužimtų daug Jūsų laiko, susitarkite aptarti svarbiausias detales su savo antrąja puse. Suraskite abiems tinkančią bei palankią, ilgam nešiojimui žiedų spalvą – rausva, balta ar geltona. Jei skonių prioritetai skiriasi, galime rasti kompromisą. Jei vienam iš sutuoktinių patinka baltas auksas, o kitam – geltonas auksas, galime pagaminti skirtingų spalvų žiedus. Kitas svarbus aspektas, kurį reikėtų aptarti – kokio stiliaus, standartinio klasikinio, ar unikalaus ir autentiško, norėtumėte užsisakyti, savo vestuvių proga? Taip pat svarbu nuspręsti, ar norite dabinti savo užsakomus žiedus brangakmeniais, apsieiti ar be jų.

Kaip išsirinkti vestuvinį žiedą

Kaip išsirinkti vestuvinį žiedą

Jūsų biudžetas

Prieš spręsdami, kokius vestuvinius žiedus norite užsakyti, turite apskaičiuoti savo biudžetą. Nuspręsdami, kokie yra Jūsų pageidavimai, ar tai yra klasikiniai, autentiški ir išskirtiniai, brangakmeniais ar pusbrangiais akmenimis puošti vestuviniai žiedai – dėl kainos galite konsultuotis su juvelyru. Norint savo juvelyrinį gaminį įamžinti konkrečiais, dviejų sutuoktinių, atminimo ženklais, galima graviravimo paslauga. Nuo vieno nedidelio simbolio iki pilno žiedo užpildymo didele graviūra.

Kaip išsirinkti vestuvinį žiedą?

Rinkdamiesi žiedą vestuvių progai, galvokite praktiškai. Svarbu atkreipti dėmesį į savo gyvenimo ritmą, būdą, pomėgius ir darbo specifiką. Jei savo vestuvinį žiedą planuojate nešioti kiekvieną dieną, atkreipkite dėmesį, kad jis būtų patogus. Jei renkatės žiedą su brangakmeniais, į žiedą brangakmeniai turėtų būti įstatyti kokybiškai ir nekliūti už rūbų ar kitų medžiagų. Jeigu turite abejonių, rekomenduojame pasikonsultuoti su juvelyru ir sužinoti, kokius sprendimus jis gali pasiūlyti. Juvelyras gali padėti nuspręsti, kokie žiedai Jums yra tinkamiausi.

Tikimės gavote naudingos informacijos kaip išsirinkti vestuvinį žiedą ir mes atsakėme į Jums rūpimus klausimus.

Matote klaidų? Parašykite mums: https://rgjuvelyrika.lt/juvelyro-paslaugu-uzsakymas/ Būtinai pataisysime!