Auskarai su deimantais

Auskarai su deimantais

Auskarai su deimantais ir ką turėtumėte žinoti apie juos

 

Auskarai su deimantais- nuostabaus grožio, ilgaamžiška dovana mylimam žmogui. Šiuo metu itin populiarus pasirinkimas yra auskarai vinutės. Pasirinkto dydžio vienas brangakmenis arba keleto akmenukų kompozicija, apsupta auksu. Kas gali būti dailiau? Tai minimalistinis ir tiesiog būtinas kiekvienai papuošalų kolekcijai, variantas. Norintiems truputį puošnesnių auskarų, dažnas pasirinkimas yra ausį apgaubiantys angliško užsegimo auskarai arba įvairių dydžių rinkutės. Svarbioms progoms, visuomet galite rinktis ilgus, ištaigingus auskarus, inkrustuotus deimantais arba įvairių brangakmenių deriniais, pvz. Deimantai su įvairiaspalviais safyrais arba deimantai su ryškiai žaliais smaragdais. Galimybių begalės, nuo pačių paprasčiausių, jaukių auskariukų iki įmantrių, iš toli matomų juvelyrinių šedevrų.

Ypatingo pjūvio, 57 ar daugiau briaunų turintis deimantas dar vadinamas briliantu, tad turėkite omenyje, kad auskarai su deimantais ir auskarai su briliantais yra labai panašūs gaminiai. Jų cheminė sudėtis yra visiškai identiška, tiek deimantai, tiek briliantai yra vertinami pagal tuos pačius parametrus (jų spalva, švarumas, pjūvio kokybė), esminis skirtumas tik briaunų kiekis. Daugiau apie šių brangakmenių skirtumus jums gali papasakoti juvelyras, tad nesidrovėkite klausti! Paminėsime keletą punktų, kuriuos verta žinoti apie auskarus su deimantais ir jų savybes:

  • Komfortas ir saugumas. Kasdieniam nešiojimui, svarbiausia, jog auskarai su deimantais būtų itin patogūs, niekur nesikabintų, kojelė nedurtų, o užsegimas būtų labai stabilus ir sunkiai atsegamas/atsukamas. Atsukamas užsegimas yra saugesnis už paprastą- užspaudžiamą. Taip pat, užsukami auskarai gali būti užsukami taip, kad auskaro kojelė nė kiek neišlįstų, tad galėsite su auskarais miegoti ir nejausti jokio kojelės badymosi. Šio tipo užsegimas gali būtų pritaikomas auskarams vinutėms bei kito tipo auskarams, kurie ausyje laikosi tik su kojele. Visgi auskarai su deimantais yra gan brangūs, todėl nesinorėtų pamesti! Kitas saugus ir patogus užsegimo tipas- angliškas. Dažniausiai pritaikomas auskarams, kurie apgaubia ausį per galinę pusę. Svarbiausia yra užtikrinti, kad auskarai būtų saugūs kalbant apie gamyboje naudojamas medžiagas. Auskarai turėtų būti pagaminti iš kokybiškų metalų. Taip pat, įsitikinkite, jog neturite alergijų kažkuriems metalams. Aukso lydinys maišomas su keletu skirtingų metalų, sudėtis gali skirtis, priklausomai nuo norimos išgauti spalvos. Jei turite alergijų kažkuriems metalams- būtinai informuokite juvelyrą!
  • Stilius ir dizainas. Auskarai su deimantais gali būti minimalistiniai- balto aukso vinutės su pusės karato brangakmeniais. Gali būti kiek labiau puošnūs, kabantys arba apgaubiantys ausį. Net ir labai paprastos formos auskarus, pavyzdžiui auksines, vidutinio dydžio rinkutes galima padaryti žymiai įdomesnėmis. Naudojant skirtingas aukso apdirbimo technikas, faktūras, maišant skirtingų spalvų auksą bei inkrustuojant akmenis. Jei turite norimų auskarų pavyzdžių- maloniai kviečiame kreiptis į mus su turimomis nuotraukomis ar piešiniais el. paštu ar gyvai. Padėsime jums išpildyti dizaino idėją nuo nulio iki pilno užbaigtumo!
  • Auskarų su deimantais priežiūra. Nenešiojamus auskarus rekomenduojame laikyti atskiroje dėžutėje ar maišelyje, kad nesitrintų į kitus papuošalus, taip pat nepatektų dulkių. Galite įsigyti specialias valymui skirtas priemones, jei norite prižiūrėti auskarus su deimantais namuose. Kitas variantas- paprasčiausiai atneškite gaminius juvelyrui, jog atliktų valymą.

Pirkdami ar užsakydami auskarus, nustatykite savo biudžetą. Taip juvelyras galės jums rekomenduoti patį optimaliausią variantą. Būsite patenkinti ir gaminiu, ir jo kaina- galime garantuoti. Daug kas galvoja, jog auskarai su deimantais itin brangūs, tačiau tai ne visuomet tiesa. Akmenys gali būti įvairių dydžių, kokybės, spalvos. Vieno deimanto vertė gali labai skirtis nuo kito tokio pat dydžio deimanto vertės. Taip pat, galima pasirinkti paprastą auskarų dizainą, kuris lengvai pagaminamas ir nereikia itin didelio kiekio aukso. Jei galvojate apie juvelyrinį dirbinį inkrustuotą deimantais, tačiau nesate tikri- pasikonsultuokite su juvelyru. Mielai padėsime jums apsispręsti ir pateiksime preliminarias brangakmenių kainas.

Auskarai su deimantais ir jų populiariausi tipai

  • Auskarai vinutės. Tai vienu arba keliais deimantais puošti nedideli auskarai, kurie gale užsegami užspaudžiamu arba užsukamu užsegimu. Užsukamas populiaresnis brangesniems gaminiams, o užspaudžiamas- pigesniems. Tai itin populiarus pasirinkimas minimalizmą mėgstantiems, taip pat labai dažnai dovanojami vaikams, nes yra nedideli ir neiššaukiantys. Vinutės gali būti ekonomiškas variantas dėl savo nedidelio svorio.
  • Auskarai rinkutės. Labiau apvalios ar ovalios formos auskarai, kurie apgaubia ausį iš priekio ir galo. Dažnai juos per visą ilgį puošia deimantai ar briliantai.
  • Puošnūs auskarai. Įvairių stilingų dizainų auskarai su deimantais. Puošti įvairiomis faktūromis, reljefais, gali būti inkrustuoti ne tik deimantais, bet ir kitais akmenimis.

 

Jeigu jus domina auskarai su deimantais ar auskarai su briliantais, kviečiame profesionaliai konsultacijai su RG Juvelyrika, suteiksime jums visą informaciją apie brangakmenius, jų tipus bei preliminarias kainas. Padėsime išsirinkti labiausiai jums tinkantį auskarų stilių. Jei turite specifinių idėjų- padėsime jas paversti realybe. Mus rasti galite adresu Šeškinės g. 32, Vilniuje arba susisiekti el. paštu info@rgjuvelyrika.lt bei telefonu +37064705546 skiltyje Kontaktai.