Žiedai su deimantais ir briliantais

Žiedai su deimantais ir briliantais

Žiedai su deimantais ir briliantais ir ką verta apie juos žinoti

 

Žiedai su deimantais – itin populiarus pasirinkimas, ieškantiems sužadėtuvių žiedo. Be abejo, deimantais inkrustuojami ir vestuviniai žiedai ar tiesiog kasdieniai žiedai jūsų garderobo papildymui. Juvelyriniai gaminiai su brangakmeniais nebūtinai nuskausmins jūsų kišenę, galima rinktis minimalistinius, nedideliais deimantais ar briliantais inkrustuotus dirbinius.

Ypatingo pjūvio, 57 ar daugiau briaunų turintis deimantas dar vadinamas briliantu, tad turėkite omenyje, kad žiedai su deimantais ir žiedai su briliantais yra labai panašūs gaminiai. Jų cheminė sudėtis yra visiškai identiška, tiek deimantai, tiek briliantai yra vertinami pagal tuos pačius parametrus (jų spalva, švarumas, pjūvio kokybė), esminis skirtumas tik briaunų kiekis. Daugiau apie šių brangakmenių skirtumus jums gali papasakoti juvelyras, tad nesidrovėkite klausti!

  Žiedai su deimantais ir jų tipai:

  • Klasikiniai žiedai su deimantais:

Dažniausiai visiškai minimalistinio dizaino, auksinė juostelė einanti apie pirštą, papuošta vienu centriniu deimantu. Pagal savo biudžetą, galima rinktis ekonomišką žiedelį su plona aukso juostele ir nedideliu brangakmeniu arba gan platų, iš didesnio aukso kiekio pagamintą žiedą su aukštos kokybės dideliu deimantu. Kuo didesnis deimantas, tuo didesnė jo kaina. Taip pat, brangakmenio parametrai, tokie kaip spalva, pjūvio kokybė, švarumas daro didelę įtaką vertei. Juvelyras su mielu noru papasakos jums daugiau apie deimantų bei briliantų specifiką, patars, kuris variantas pats optimaliausias būtent jums.

Klasikinis žiedas nebūtinai turi būti nuobodus. Galima rinktis įvairių spalvų auksą- baltą, raudoną, geltoną, švelniai rausvą, žalsvą… Taip pat, žiedo karūnėlė, kurioje įstatomas akmuo, gali būti vienokio ar kitokio tipo. Nepamirškite, jog deimantai gali būti skirtingų formų. Vieni mieliau renkasi apvalius akmenis, kiti mėgsta „princesės“ formos kvadratinius ar netgi ovalius, „bagetes“ ir t.t.

  • Originalūs žiedai su deimantais:

Šiek tiek įmantresni žiedai, pavyzdžiui, vietoje vieno centrinio akmens, puošti didesniu kiekiu mažų akmenėlių. Šis pasirinkimas puikiai tinka tiems, kurie nori daugiau blizgesio ir nori šiek tiek sutaupyti. Centre išdėlioti smulkūs akmenukai sukuria vieno didelio deimanto iliuziją.

Kitas, labai panašus variantas yra „Halo“ stiliaus žiedai su deimantais. Vienas didesnis centrinis akmuo, aplink jį puoštas mažesniais akmenimis. Norintiems kontrasto, galima rinktis spalvotą centrinį brangakmenį, tokį kaip smaragdas ar rubinas ir jį aplink papuošti nedideliais briliantais. Atrodo itin prabangiai, klientai mėgsta sakyti- „karališkai“.

Gali būti dar galybė stilių bei dizainų. Ažūriniai žiedai su briliantais ar deimantais, įdomių faktūrų žiedai inkrustuoti vienu ar keliais brangakmeniais, prabangūs nestandartiniai vestuviniai žiedai su deimantais ir t.t. Beribis medžiagų pasirinkimas, leidžia sukurti savo svajonių papuošalą be jokių problemų.

  • Eilutės su deimantais:

Šiuo metu, pats populiariausias pasirinkimas visame pasaulyje. Eilutė gali būti su keliais iš eilės inkrustuotais akmenimis arba užimančiais pusę ar net visą žiedo perimetrą. Tokie žiedai gali būti įvairių pločių- nuo itin plonų, vos pusantro milimetro iki plačių, inkrustuotų didžiuliais brangakmeniais. Egzistuoja daug technikų, kaip akmenys gali būti įstatomi į eilutės stiliaus žiedą, tad pasikonsultuokite su juvelyru ir peržvelkite pavyzdžius. Labai universalus, patogus variantas. Pasirenkant eilutės stilių, žiedas gali būti tiek minimalistinis, tiek pompastiškas. Neretai pasirenkamas ne tik kasdieniam nešiojimui, bet ir kaip vestuvinis žiedas.

Kokį deimantą rinktis?

Vienas iš pagrindinių klausimų, į kurį turėtumėte sau atsakyti- natūralus ar laboratorinis? Chemine sudėtimi nesiskiria, tačiau vienas yra išgautas kasyklose mineralas, o kitas yra sukurtas žmogaus laboratorijoje. Plika akimi šių brangakmenių neatskirsite. Laboratorijoje užaugintas deimantas yra laikomas etiškesniu pasirinkimu, tačiau neišlaiko vertės.

Norintys žiedo su dideliu akmeniu, karato ar netgi didesnio- neretai renkasi sintetinį deimantą, taip įsigydami norimos estetikos gaminį už bene pusę kainos.

Jei esate apsisprendę, kad norite būtent natūralaus brangakmenio, sekantis apsvarstymas turėtų būti dėl jo kokybės. Dažniausiai nebūtina rinktis pačių aukščiausių parametrų akmens, didžiosios dalies skirtumų neįmanoma įžvelgti plika akimi, jei nesi brangakmenių ekspertas. Pasikalbėkite su juvelyru apie savo lūkesčius, jums pasiūlys optimaliausių parametrų deimantus, kurie nenuskausmins kišenės, tačiau puikiai atrodys inkrustuoti juvelyriniame dirbinyje.

 

Jeigu jus domina žiedai su deimantais ar žiedai su briliantais, kviečiame profesionaliai konsultacijai su RG Juvelyrika, suteiksime jums visą informaciją apie brangakmenius, jų tipus bei preliminarias kainas. Padėsime išsirinkti labiausiai jums tinkantį žiedą, taip pat, pamatuosime piršto apimtį ir parinksime tinkamą žiedo dydį. Jei turite specifinių idėjų- padėsime jas paversti realybe. Mus rasti galite adresu Šeškinės g. 32, Vilniuje arba susisiekti el. paštu info@rgjuvelyrika.lt bei telefonu +37064705546 skiltyje Kontaktai.