Vestuviniai žiedai iš skirtingų spalvų aukso

Net ir klasikiniai vestuviniai žiedai nebūtinai turi būti nuobodūs

Net ir klasikiniai vestuviniai žiedai nebūtinai turi būti nuobodūs

 

Nors vis dažniau jaunieji renkasi modernesnius žiedus savo amžinajai sąjungai, visviena – klasikiniai vestuviniai žiedai yra vis dar pats populiariausias pasirinkimas. Klasikiniais vadinami vientisi, be įmantrių formų, be inkrustuotų akmenų vestuviniai žiedai. Paprastai žaidžiama tik su jų forma, pločiu, aukščiu, aukso spalva ir faktūra. Net ir pasirinkus paprastos, aptakios formos, blizgaus finišo juvelyrinį žiedą, galima panaudoti daugiau nei vieną aukso spalvą!

Dabar itin populiaru derinti skirtingų spalvų aukso papuošalus tarpusavyje, tad kodėl nepanaudojus skirtingų spalvų aukso viename gaminyje? Vestuviniai žiedai gali būti pagaminti iš balto aukso, tačiau vienas jų kraštelis – iš geltono. Arba abu pagaminti iš rausvo aukso, o per patį jų vidurį eina balto aukso tiesi arba banguota juostelė. Kitaip tariant, į paprastus, vienspalvius vestuvinius žiedus, įtraukiamas kitos spalvos akcentas, kuris nepakeičia pačios žiedų formos, jie vis dar lieka klasikiniai, tačiau papuošia ir padaro juos įdomesniais ir unikaliais.

Patyręs juvelyras padės įgyvendinti bet kokius Jūsų norus, padės apsispręsti dėl dizaino. Galimybė maišyti skirtingų spalvų auksą viename gaminyje, suteikia labai daug kūrybinės laisvės. Vestuviniai žiedai gali būti tiesiog puošnus Jūsų meilės simbolis arba turėti ypatingą, tik Jums žinomą reikšmę, paslėptą žiedų dizaine.

Kokias gi spalvas naudoti?

Iš tiesų, auksas gali turėti keletą spalvų, o tos spalvos, dar ir po keletą atspalvių. Raudonas auksas kartais gali būti kiek švelnesnis, labiau rožinis, rausvas. Geltonas auksas gali būti itin ryškus arba blyškesnis, gal kiek šieną primenantis. Baltas auksas, kuomet yra nepadengtas, dažniausiai yra baltas su kiek gelsvu atspalviu, dar kitaip vadinamas šampaniniu auksu, kartais žalsvas, jei priemaišose vyrauja daugiau žalvario, o norintiems visiškai akinančiai balto – baltas auksas dengiamas rodžiu.

Rekomenduojame apsidairyti tiek internete, tiek gyvai, kokia aukso spalva Jums labiausiai prie širdies, koks derinys Jus labiausiai nudžiugintų. Yra įvairiausių juvelyrinių technikų, kurios leidžia labai moderniai sumaišyti net ir visas tris aukso spalvas – baltą, raudoną ir geltoną. Pavyzdžiui, japoniška „Mokume Gane“ technika, kurią dar ir ne kiekvienas juvelyras gali pasiūlyti, gali sukurti unikalius, nepakartojamus dizainus, maišant skirtingų spalvų auksą ir taip išgaunant tokį gaminį, kurio identiškai niekuomet nebepagamins net ir šios technikos profesionalas. Toks gaminys – lyg piršto antspaudas. Įmanoma rasti panašų, tačiau niekuomet – identišką.

Kaip gaminami skirtingų spalvų vestuviniai žiedai?

Yra įvairiausių technikų, kaip kokybiškai įkombinuoti antrą ar net trečią aukso spalvą į tą patį gaminį. Kartais spalvos yra maišomos liejimo metu, kartais nauja spalva yra įliejama į paliktą griovelį ar išgraviruotą dizainą, kitais atvejais skirtingų spalvų detalės gali būti konstruojamos kartu – prilydomos, pinamos tarpusavyje. Kokia technika bus naudojamas pagaminti jūsų žiedams, priklausys nuo to, kokį dizainą pasirinksite. Visuomet, po pasirinkto dizaino patvirtinimo, galite pasidomėti ir paklausti juvelyro, kaip bus atliekamas gamybos procesas.

Verta atsižvelgti į asmeninį stilių

Žinoma, nepamirškime, kad vestuviniai žiedai yra dėvimi kasdien, retai nusiimami, tad turėtumėte pagalvoti ir apie tai, kaip jie derės prie kiekvieno iš jaunųjų kasdienio stiliaus. Moterys paprastai dėvi daugiau spalvingų drabužių, nei vyrai, taip pat – moterys nešioja daugiau papuošalų. Kuo didesnis kiekis aspektų, prie kurių reikės derinti vestuvinį žiedą, tuo sudėtingiau būna pasirinkti jo spalvą. Būtent čia ir ateina mintis gaminti žiedus, naudojant skirtingų spalvų auksą. Geltono ir balto aukso vestuvinis žiedas puikiai derės prie kitų Jūsų papuošalų, net jei vieną dieną puošitės balto aukso aksesuarais, o kitą dieną – geltono.

Aukso ir brangakmenių derinimas

Kas be ko, atsiranda žmonių, kurie svajoja apie žiede inkrustuotą vieną ar daugiau brangakmenių. Populiariausias šios kategorijos pasirinkimas – vestuviniai žiedai su briliantais. Klasikinius žiedus galite pasigaminti ne tik iš skirtingų spalvų aukso, bet dar ir papuošti juos papildomu akcentu – brangakmeniais. Rausvo ir balto aukso vestuviniai žiedai su briliantais yra puikus pasirinkimas. Ypač, jei moteris vestuvinį žiedą ketina derinti su jau mūvimu balto aukso sužadėtuvių žiedu, puiki idėja yra rausvo aukso vestuvinis žiedas su balto aukso krašteliu, kuris puikiai priglus prie pirmojo.

Jeigu jus domina vestuviniai žiedai iš vienos, dviejų ar trijų spalvų aukso, kviečiame profesionaliai konsultacijai su RG Juvelyrika, suteiksime jums visą informaciją apie žiedų tipus bei dizainus, išmatuosime Jums tinkamus žiedų dydžius, padėsime sukurti kvapą gniaužiantį dizainą bei pateiksime preliminarias kainas. Mus rasti galite adresu Šeškinės g. 32, Vilniuje arba susisiekti el. paštu info@rgjuvelyrika.lt bei telefonu +37064705546 skiltyje Kontaktai.