Papuošalų taisykla Vilniuje

Papuošalų taisykla Vilniuje

Kokias paslaugas klientams teikia mūsų papuošalų taisykla Vilniuje?

 

Jei Jūsų juvelyrinis dirbinys sugedo, sutrūko, iškrito akmenukas ar nutiko kitas bėda – papuošalų taisykla Vilniuje yra tai, kur Jums reikėtų kuo greičiau keliauti. Didžioji dalis darbų gali būti atlikti per labai trumpą laiką, tad savo mėgiamiausiu papuošalu galėsite džiaugtis jau visai netrukus. Dažniausiai pasitaikančios problemos: sutrūkusi grandinėlė, iš gaminio iškritę akmenys, netinkamas žiedo dydis. Galbūt nutrūko Jūsų pati smagiausia grandinėlė? Arba mėgiamas žiedas pradėjo spausti, tapo per mažas? O gal iš papuošalo iškrito brangakmenis? Maloniai kviečiame atvykti į mūsų papuošalų taisyklą Vilniuje, adresu Šeškinės g. 32. Padėsime išspręsti bet kokią juvelyrinę problemą.

Verta paminėti, kad juvelyro paslaugos skirtos ne tik gaminių taisymui ar gamybai. Mes Jums mielai padėsime atnaujinti senus gaminius, kuriuos sumąstėte prikelti naujam gyvenimui. Papuošalus rodžiuojame, poliruojame, keičiame dydį, dengiame auksu. Pagal Jūsų norus ir turimą viziją, galime juvelrynį dirbinį perdaryti iš esmės. Pakeisti konstrukciją, inkrustuoti papildomus akmenis arba esamus pakeisti į kitus, suteikti kitokį finišą, o gal tiesiog įdomiai išgraviruoti. Jei turite senų dirbinių, kurie tiesiog guli stalčiuje, mūsų papuošalų taisykla Vilniuje gali būti tai, kas juos ištrauks iš stalčiaus į dienos šviesą.

Papuošalų taisykla Vilniuje - RGJuvelyrika

Papuošalų taisykla Vilniuje – RGJuvelyrika

Populiariausios dirbinių bėdos, kurioms išspręsti, reikia keliauti į papuošalų taisyklą Vilniuje:

  • Žiedo didinimas arba žiedo mažinimas. Turbūt populiariausia problema, su kuria į papuošalų taisyklą Vilniuje atkeliauja mūsų klientai. Dažniausiai tai yra sužadėtuvių arba vestuvių žiedo dydžio keitimas. Ne paslaptis, kad vyrai peršasi merginai išlaikydami staigmeną, o tai reiškia, kad kartais jiems nepavyksta parinkti idealaus žiedo dydžio, tad po piršlybų tenka žiedą šiek tiek pakoreguoti, kad jis idealiai tiktų. Vestuviniai žiedai, kurie ilgai nešiojami, taip pat dažnai koreguojami. Metams bėgant žmonių pirštai gali keisti formą, paplonėti, pastorėti. Visiškai normalu, jog nėštumo metu moterims smarkiai patinsta pirštai, tad vestuvinis žiedas gali imti nemaloniai spausti.
  • Papuošalų valymas ir atnaujinimas. Rekomenduojama papuošalus laikas nuo laiko atnešti juvelyrui, kad jie būtų profesionaliai išvalyti. Taip būsite užtikrinti, kad gaminys ilgiau atrodys naujas. Išlaikysite tiek metalo, tiek akmenų blizgesį, žėrėjimą. Jei turite labai seną papuošalą, jį taip pat galima nupoliruoti arba netgi iš naujo padengti auksu ar rodžiu, taip suteikiant jam gyvybės. Gaminius su daug detalių, inkrustuotų akmenukų, tarpelių, kuriuose renkasi nešvarumai, siūlome valyti kiek dažniau, nei įprastus, vientisus. Papuošalų taisykla Vilniuje padės Jums vėl džiaugtis papuošalu, lyg jis būtų naujai įsigytas.
  • Sutrūkusi grandinėlė. Labai dažna problema, ypatingai, jei grandinėlė plonytė ir ilga. Kuo arčiau kaklo grandinėlė, tuo sunkiau ją užkabinti su pirštais ar užsikabinti ant pašalinių daiktų. Jei grandinėlė ilgesnė, o dar ant jos užkabintas sunkus pakabutis – didelė tikimybė, jog anksčiau ar vėliau grandinėlė nutrūks ir ją teks taisyti. Skirtingi pynimai reikalauja skirtingo taisymo būdo. Mūsų papuošalų taisykla Vilniuje tikrai padės Jums ir parinks patį tinkamiausią, optimaliausią būdą.
  • Sulūžęs juvelyrinis dirbinys. Lužti gali tiek žiedas, tiek auskaras ar apyrankė. Kartais nuo nuolatinio naudojimo, išlūžta papuošalo užsegimas arba nuo pastovaus segiojimo nulūžta auskaro kojelė. Visa tai yra normalus, natūralus nusidėvėjimas, kurį Jums padės sutvarkyti papuošalų taisykla Vilniuje. Džiaukitės vėl tinkamai veikiančiu juvelyriniu dirbiniu.
  • Iškritęs akmenukas. Nesvarbu, ar pametėte didelį, ar mažą, brangakmenį ar paprastą pusbrangį arba sintetinį akmenuką – papuošalų taisykla Vilniuje parinks patį tinkamiausią, identišką akmenuką, kurį įstatys į senojo vietą. Jei gaminyje yra daugiau akmenukų, juvelyras būtinai patikrins ir kitas akeles, įsitikins, jog jos saugiai laikosi savo vietoje. Jei norite įstatyti brangakmenį, tikrai ne problema – mes dirbame tik su aukščiausios klasės, sertifikuotais brangakmeniais. Siūlome puikią kokybę už gerą kainą.
  • Brangakmenių keitimas kitais. Pakeiskite pabodusią spalvą į kažką naujo. Nebenorite nešioti žalio smaragdo? Galime vietoj jo įstatyti tamsiai mėlyną safyrą. O gal norite pakeisti briliantą į visiškai kitokios, įdomios formos deimantą? Mes Jums padėsime parinkti tinkamiausią brangakmenį Jūsų papuošalui.
  • Seno papuošalo modernizavimas. Perliesime senus papuošalus į visiškai naują projektą arba tiesiog patobulinsime jų formą, pakeisime tekstūrą ar kitą.
  • Pamesti užsegimai. Jei pametėte vieną ar abu užsegimus nuo auskarų, sagės ar kokio kito juvelyrinio dirbinio, kviečiame atvykti pas mus. Pagaminsime užsegimus, kad vėl galėtumėte nešioti savo mylimus papuošalus.

Jeigu jus domina juvelyro paslaugos dirbinių taisymui ar gamybai, kviečiame profesionaliai konsultacijai su RG Juvelyrika, suteiksime jums visą informaciją apie remonto bei gamybos kainas. Jei turite specifinių idėjų- padėsime jas paversti realybe. Papuošalų taisykla Vilniuje yra įsikūrusi adresu Šeškinės g. 32. Kviečiame susisiekti el. paštu info@rgjuvelyrika.lt bei telefonu +37064705546 skiltyje Kontaktai.