Apyrankės su briliantais ir jų skirtumai

Kokios apyrankės su briliantais šiuo metu populiariausios

Kokios apyrankės su briliantais šiuo metu populiariausios?

 

Apyrankės su briliantais puikuojasi beveik kiekvienos moters papuošalų dėžutėje, tačiau vis dažniau jas pasirenka ir vyrai. Apyrankės gali būti įvairių tipų, su skirtingai inkrustuotais brangakmeniais. Dažniausiai užsakomos pilnai auksinės arba odos, kaučiuko pagrindu su aukso detalėmis. Pastebime, jog neretai, kaip partnerystės simbolį poros pasirenka nebūtinai žiedus. Derančios apyrankės – naujausias mados klyksmas. Vienodos aukso spalvos ir panašaus stiliaus apyrankės vyrui ir moteriai, simbolizuojančios jų meilę – itin prabangiai atrodanti naujovė.

Apyrankės su briliantais ir jų stiliai

Apyrankės su briliantais ir jų stiliai

Aptarsime, kokių stilių apyrankės su briliantais pačios populiariausios, galbūt tai padės Jums apsispręsti, kokį modelį visgi pasirinkti.

  • Tennis stiliaus apyrankės su briliantais. Itin tviskančios, briliantai inkrustuoti per absoliučiai visą apyrankės ilgį. Tokio tipo apyrankės yra ypatingai lengvos, lanksčios, nevaržančios rankos judesių. Brangakmeniai įstatyti labai arti vienas kito, tad dažniausiai, tokiai apyrankei panaudojama 30-120 briliantų. Jų kiekis priklauso, nuo pasirinkto briliantų dydžio, bei apyrankės ilgio. Apyrankė sudaryta iš lanksčia jungtimi sukabintų nedidelių aukso konstrukcijų, kurios dažniausiai būna kvadrato arba apvalios formos. Į konstrukcijos vidurį dedamas briliantas.
  • Bangle stiliaus apyrankės su briliantais. Šio tipo apyrankės yra standžios, siauresnės – šiek tiek lanksčios, platesnės – visiškai kietos ir išlaikančios savo formą. Labai madinga kombinuoti net kelias bangle stiliaus apyrankes tarpusavyje, skirtingų pločių, skirtingų aukso spalvų. Briliantai gali būti įstatyti giliai į apyrankės plokštumą arba plokštumoje paliktuose tarpuose kuriama unikali konstrukcija, dizainas. Bangle tipo apyrankės su briliantais dažnai graviruojamos, nes standus, lygus plotas palieka daug vietos graviravimui.
  • Grandinėlės tipo apyrankės su briliantais. Dažniausiai, plona grandinėlė su per vidurį įterptu brangakmenių dizainu. Pavyzdžiui, per vidurį įkomponuota gėlė iš briliantų arba horizontalus, plokščias aukso intarpas su jame inkrustuotais briliantais. Tokios apyrankės labai lengvos, dažnai sveria vos iki 4 gramų. Puikiai tinka kasdieniam nešiojimui. Jų ilgis paprastai būna reguliuojamas, o jeigu ne – jį labai paprasta koreguoti.
  • Odinės apyrankės su briliantais. Labai populiarus pasirinkimas tarp vyrų. Oda, suteikianti labiau griežto stiliaus pojūtį, puikiai atsveria briliantų blizgesį, taip sukuriamas balansas. Apyrankių pagrindas gali būti pagamintas iš natūralios ar eko odos, tolygios arba pintos. Taip pat, dažnai naudojamas ir kaučiukas. Užsegimas bei dekoras kuriamas iš aukso, o pastarasis puošiamas briliantais. Vyrai mėgsta ne tik klasikinius, bespalvius briliantus, neretai renkasi konjakinius ar netgi juodus. Kuo tamsesnis akmuo, tuo daugiau šviesos jis sugeria, todėl yra mažiau žėrintis.
  • Perlų apyrankės su briliantais. Visiška klasika. Perlų apyrankes neretai puošia auksinis užsegimas, o jį galima dekoruoti briliantais, taip sukuriant unikalumo jausmą. Taip pat, tarp pačių perlų galima įkomponuoti auksinius intarpėlius, puoštus brangakmeniais.
  • Cuff stiliaus apyrankės su briliantais. Struktūra labai panaši į bangle stiliaus apyrankių, tačiau šio yra žymiai platesnės. Dažniausiai, ne mažiau, kaip 5cm pločio. Esant itin dideliam paviršiaus plotui, cuff stiliaus apyrankės gali būti puošiamos įvairiais, įmantriais ornamentais, graviruojamos ir žinoma, inkrustuojamos brangakmeniais. Pavyzdžiui, iš nedidelių briliančiukų sudėliotas žvaigždynas.
  • Suveriamos, karoliukų apyrankės su briliantais. Tamprios, iš karoliukų suvertos apyrankės. Taip, jos taip pat gali būti su briliantais! Aukso karoliukai, kuriuose inkrustuoti brangakmeniai atrodo itin prabangiai. Kadangi, vien iš aukso pagaminti karoliukai sveria daug, retai veriamos apyrankės tik iš jų. Dažniausiai tokie karoliukai naudojami, kaip dekoracija, intarpas šalia kitų, pigesnių karoliukų. Pavyzdžiui, gintaro, ametisto, lavos ir pan.
  • Prabangios apyrankės su briliantais. Sudėtingų konstrukcijų apyrankės, dažniausiai kuriamos pagal kliento individualius norus. Dažniausiai randamas unikalus užsegimo variantas, įvairūs brangakmenių išdėstymo sprendimai. Aplink ranką apsivyniojusi žėrinti gyvatė, o gal riešą gaubiantys sparnai, puošti briliantais?
  • Raudono siūlo apyrankės su briliantais. Labai paplitęs aksesuaras visame pasaulyje. Sakoma, kad raudonas siūlas apsaugo nuo nužiūrėjimo bei neša sėkmę. Siūlas dažniausiai būna dekoruotas papildomais akcentais, kad atrodytų šiek tiek puošniau. Vienas iš variantų – auksinė dekoracija, inkrustuota briliantais.
  • Apykojės su briliantais. Na, paminėkime ir atskirą kategoriją – būtent kulkšnis puošiančias apykojes. Struktūra tokia pati, kaip ir apyrankių, skiriasi tik jų dydis/ilgis. Pastarosios daugiausia būna grandinėlės tipo, nes mažiausiai varžo judesius ir jas lengviausia užsidėti ir nusiimti. Turėkite omenyje, kad mažiau matome ir jaučiame, kas vyksta ties mūsų pėdomis, tad apykoję yra gan lengva užkabinti ir nutraukti.

 

Jeigu jus domina apyrankės su briliantais, kviečiame profesionaliai konsultacijai su RG Juvelyrika, suteiksime jums visą informaciją apie apyrankių tipus, išmatuosime Jums tinkamą apyrankės dydį, padėsime sukurti dizainą bei pateiksime preliminarias kainas. Mus rasti galite adresu Šeškinės g. 32, Vilniuje arba susisiekti el. paštu info@rgjuvelyrika.lt bei telefonu +37064705546 skiltyje Kontaktai.