Pakabukas su briliantu

Pakabukas su briliantu – universalus papuošalas kasdienai bei šventei

Pakabukas su briliantu – universalus papuošalas kasdienai bei šventei

 

Turbūt ne vienos moters papuošalų dėžutėje puikuojasi bent vienas pakabukas su briliantu. Itin universalus, prie bet kokios aprangos tinkantis papuošalas. Gali būti visiškai minimalistinis, nedidukas arba dėmesį pritraukiantis ir kvapą gniaužiantis prabangus pakabukas su briliantu. Aukso spalva, prie kurios derinamas briliantas, gali būti balta, rausva arba geltona – viskas pagal Jūsų norus. Baltas auksas susilieja su briliantu, tam tikri dizainai brangakmenį paverčia vizualiai didesniu, nei jis iš tiesų yra. Rausvas auksas dažniausiai dailiai susilieja su kūno spalva, tad pagrindiniu akcentu tampa ryškus, tviskantis, baltas briliantas. Na, o geltonas auksas atrodo itin prabangiai, jis dažnai naudojamas aukščiausios klasės gaminiams.

Pakabukas su briliantu universalus papuošalas

Pakabukas su briliantu universalus papuošalas

Apibūdinsime keletą pagrindinių auksinių pakabukų tipų, kad lengviau išsirinktumėte sau tinkamą:

  • Minimalistinis pakabukas su briliantu. Dažniausiai, tokio tipo pakabukui naudojamas briliantas iki 0,50 ct. Plona, pasirenkamo ilgio ir norimos aukso spalvos grandinėlė ir nedidelis, iki pusės centimetro skersmens pakabutis, užvertas ant jos. Jei norisi labiau pabrėžti akmenį, naudojama mažiau aukso, briliantas įstatomas į nedidelę aukso konstrukciją. Jei norisi daugiau aukso spalvos arba naudojate nedidelį briliantą su baltu auksu, tuomet galima gaminti konstrukciją, kurioje didesnę dalį užima auksas. Pavyzdžiui, auksinis, 4 milimetrų skermens pusrutuliukas, o jo centre – žvilgantis briliantas. Žinoma, pakabuką galima daryti įdomesnių formų, nebūtinai apvalios. Tai gali būti nedidukas drugelis ar karūnėlė su joje inkrustuotu mažyčiu deimantu.
  • Meniškas pakabukas su briliantu. Pasirinkimas tiems, kurie nori šiek tiek įdomesnio pakabuko. Galbūt įdomio formos, o gal su inkrustuotais keliais briliantais, arba skirtingų brangakmenių deriniu. Pakabutis gali būti graviruotas, puoštas įvairiais juvelyriniais dizainais, pavyzdžiui, ažūro detalėmis. Meniški žmonės neretai ieško savo svajonių papuošalų juvelyrinių gaminių parduotuvėse, bet neranda būtent to, ko nori. Tokiu atveju, visuomet kviečiame kreiptis į patyrusį juvelyrą, kuris padės išpildyti svajonę. Juvelyras – menininkas, pats smagiausias ir įdomiausias darbas yra kurti vienetinius, unikalius papuošalus, kurių neturi daugiau niekas kitas.
  • Prabangus pakabukas su briliantu. Tokio tipo pakabukui, neretai naudojami didesni, nei 0,50 ct briliantai arba kelių didesnių briliantų kombinacija. Briliantai puikiai atrodo ir šalia kitų brangakmenių, tad galimos įvairios, skirtingų spalvų brangakmenių kombinacijos. Pavyzdžiui, briliantai labai įdomiai atrodo su juodais deimantais arba tamsiai mėlynais safyrais – taip sukuriamas mistiškas, gilus dizainas. Briliantai kartu su smaragdais arba rubinais sukurs šviesesnį, ryškesnį dizainą.
  • Kryželis – pakabukas su briliantu. Kadangi kryželiai yra, turbūt, antras pagal populiarumą pasirinkimas, po minimalistinių pakabukų, nusprendėme išskirti juos, kaip atskirą kategoriją. Neretai dovanojami vaiko gimimo proga, taip pat krikštynų, pirmosios komunijos progomis. Dovanojami tiek vaikams, tiek suaugusiems. Šiuo metu itin populiaru kryželį puošti briliantais. Nedidelis kryžiukas, o jo viduryje mažas briliančiukas atrodo labai subtiliai, tad puikiai tiks ir vaikui ar paaugliui. Norintiems prabangesnio varianto, gaminame kryželius, kurie yra pilnai inkrustuoti briliantais.
  • Vaikiškas pakabukas su briliantu. Puiki, prabangi dovana vaikučiui gimimo dienos proga arba įvairiomis kitomis progomis, tokiomis, kaip krikštynos, pirmoji komunija, mokyklos baigimas. Vaikams siūlome rinktis mažiau iššaukiančius, mažiau blizgančius pakabukus su briliantais iki 0,30 ct. Per didelis deimantas gali atrodyti neproporcingai vaiko ūgiui bei amžiui. Gaminame pakabukus su angeliukais, gėlių motyvais, drugeliais, karūnomis, žmogeliukais ir kitais, vaikams priimtinais motyvais.
  • Atveriamas pakabukas su briliantu. Dažniausiai ganėtinai sunkus, ne mažiau 10 gramų sveriantis pakabukas, kurį galite atidaryti. Jo viduje galima laikyti artimų žmonių nuotraukas arba nedidelius, sentimentalius objektus. Šio tipo pakabukai buvo itin populiarūs Viktorijos epochos metu, jie būdavo puošti įvairiausiai brangakmeniais, ypatingai mėgti didikų, karališkų šeimų. Su laiku, atveriamų pakabukų populiarumo banga praėjo ir tai darosi vis rečiau sutinkamas papuošalas. Na, dažnai tokie pakabukai net nėra nešiojami, kaip papuošalai, daugiau laikomi šeimos relikvija ir perduodami iš karto į kartą. Žinoma, jei tokios relikvijos savo šeimoje neturite, niekada nevėlu pradėti. Gaminame atveriamus pakabukus su šeimos herbo ar šeimos narių inicialais, puošiame juos pasirinktais brangakmeniais.

 

Visų įmanomų tipų visvien neišvardinsime, tad jei perskaičius straipsnį visgi neradote to, ko ieškojote, būtinai susisiekite su mumis. Sukurkime Jūsų svajonių pakabutį drauge!

Jeigu jus domina pakabukas su briliantu ar kitu brangakmeniu, kviečiame profesionaliai konsultacijai su RG Juvelyrika, suteiksime jums visą informaciją apie pakabukų tipus, galimus deimantų inkrustavimus, taip pat, padėsime sukurti dizainą bei pateiksime preliminarias papuošalo gamybos kainas. Mus rasti galite adresu Šeškinės g. 32, Vilniuje arba susisiekti el. paštu info@rgjuvelyrika.lt bei telefonu +37064705546 skiltyje Kontaktai.