Juvelyrikos taisykla Vilniuje

juvelyrikos taisykla Vilniuje

Kokias paslaugas teikia mūsų juvelyrikos taisykla Vilniuje?

 

Turite mylimą papuošalą, kuris nebetinkamas nešioti dėl vienos ar kitos priežasties? Tuomet, juvelyrikos taisykla Vilniuje yra tai, ko, greičiausiai, šiuo metų ieškote. Galbūt nutrūko Jūsų pati smagiausia grandinėlė? Arba mėgiamas žiedas pradėjo spausti, tapo per mažas? O gal iš papuošalo iškrito vienas ar keli brangakmeniai? Visas šias problemas ir dar daugiau galite išspręsti atvykę į mūsų juvelyrikos taisyklą Vilniuje, adresu Šeškinės g. 32.

Juvelyro paslaugos gali būti reikalingos ne tik juvelyriniam dirbiniui sugedus ar sulūžus. Puiki idėja ir laikas nuo laiko atnaujinti senus papuošalus, kurie konstrukciškai tvarkingi, tačiau metalas praradęs žvilgesį, akmenys apsiblausę, nusitrynęs papuošalo dengimas rodžiu ar auksu arba tiesiog, jei norite seną gaminį atnaujinti ir jį modernizuoti. Visuomet galime pakeisti papuošalo tekstūrą, pavyzdžiui, iš blizgios į matinę, taip pat, galime inkrustuoti brangakmenių ar kažką išgraviruoti.

juvelyrikos taisykla Vilniuje

juvelyrikos taisykla Vilniuje

Kokios dažniausiai pasitaikančios problemos, kurias klientai atvyksta spręsti į juvelyrikos taisyklą Vilniuje?

  • Nutrūkusi grandinėlė. Dažnai pasitaikanti problema, ypatingai moterims, kurios nešioja itin plonas grandinėles. Kuo grandinėlė ilgesnė, tuo lengviau ją nutraukti, nes ją lengva netyčia užkabinti ranka, drabužiais ar kuo kitu. Grandinėlė gali trūkti per patį jos ilgį arba ties užsegimu. Kartais taisymui pakanka užspausti vieną ar kitą detalę, tačiau neretai tenka grandinėlę ir lituoti. Lituojant, gali likti šioks toks iškilimas ar netolygumas, jei grandinėlė yra ypatingai plonytė.
  • Sulūžęs papuošalas. Nulūžusi auskaro kojelė, nebesifiksuojantis užsegimas, sulūžusi žiedo konstrukcija – visa tai yra gan dažnai pasitaikančios bėdos, kurias juvelyrikos taisykla Vilniuje padės sutvarkyti ir vėl grožėtis funkcionaliu papuošalu.
  • Pamestas auskaro užsegimas. Neretai pasitaiko, jog tenka gaminti naują užsegimą auskariukui. Jei pametėte tik vieną, rekomenduojame visvien palikti abu auskarus, kad galėtume pagaminti identiškus, derančius užsegimus abiems auskarams.
  • Iškritęs brangakmenis ar kitas akmuo. Pametus akmenį, juvelyrikos taisykla Vilniuje pagelbės parenkant idealiausią, panašiausią variantą, kad Jūsų papuošalas vėl atrodytų, kaip naujas. Dirbame tik su puikios kokybės brangakmeniais, siūlome ypatingai draugišką kainą.
  • Nusitrynusio papuošalo dengimo atnaujinimas. Dažniausiai sidabro bei balto aukso papuošalai yra dengiami itin švariu, baltu metalu – rodžiu. Žinoma, laikui bėgant dengimas gali apsitrinti, pradėti lįsti šioks toks atspalvis. Tokiu atveju, kviečiame pristatyti mums savo papuošalą. Naujai padengsime rodžiu, kad vėl galėtumėte džiaugtis blizgančiu, prabanga alsuojančiu juvelyriniu gaminiu.
  • Žiedo dydžio keitimas. Ypatingai dažnai didiname bei mažiname žiedus. Priežasčių, kodėl netinka žiedo dydis, gali būti daugybė. Galbūt vaikinas, pasipiršo merginai ir nepataikė su dydžiu, o gal tiesiog, bėgant metams piršto apimtis padidėjo ir žiedas ėmė spausti. Dažniausiai dydis keičiamas būtent sužadėtuvių bei vestuviniams žiedams. Jei žiedas klasikinis, nėra itin įmantraus dizaino – toks darbas bus atliktas labai greitai ir kainuos pigiai. Jei žiedas turi ypatingą dizainą ar per visą jo perimetrą įsodintus brangakmenius, toks taisymas laikomas sudėtingesniu ir kiekvienas toks taisymas vertinamas unikaliai.
  • Juvelyrinių dirbinių valymas bei atnaujinimas. Vieni gaminiai apsiblausia greičiau nei kiti. Pavyzdžiui, žiedai valomi dažniausiai, nes visgi rankomis liečiatės prie įvairių paviršių, dažnai pamirštate žiedą nusiimti prieš atliekant įvairius darbus ar naudojant buitinę chemiją. Briliantines eilutes ar kitus žiedus su daug akmenukų rekomenduojama valyti ne rečiau, kaip kartą per pusę metų. Kai kurie dirbiniai, priklausomai nuo jų dizaino gali pasibraižyti, tapti kitokios faktūros, nei buvo gaminį įsigijant. Tokiu atveju juvelyrikos taisykla Vilniuje siūlo nupoliruoti ir atnaujinti Jūsų gaminį, paverčiantį jį vėl blizgiu, nesubraižytu.
  • Akmens keitimas į kitą. Kartais, laikui bėgant akmens spalva gali pabosti arba tiesiog, tapti nebe tokia reikšminga. Neretai keičiame vienos rūšies brangakmenį į kitą arba į tos pačios rūšies, tačiau geresnių parametrų, aukštesnės kokybės brangakmenį. Galime pakeisti rubiną į smaragdą, safyrą į briliantą ar panašiai.
  • Seno papuošalo tobulinimas. Atsibodo senas papuošalas? Galime pakeisti jo faktūrą, inkrustuoti papildomų akmenų, išgraviruoti reikšmingą frazę ar simbolį. Jei turite ypatingų idėjų seno juvelyrinio gaminio atnaujinimui – visuomet išklausysime ir pasiūlysime patį optimaliausią sprendimą.

 

 

Jeigu jus domina juvelyro paslaugos dirbinių taisymui ar gamybai, kviečiame profesionaliai konsultacijai su RG Juvelyrika, suteiksime jums visą informaciją apie remonto bei gamybos kainas. Jei turite specifinių idėjų- padėsime jas paversti realybe. Juvelyrikos taisykla Vilniuje ir gamybinės dirbtuvės yra įsikūrusios adresu Šeškinės g. 32. Taip pat, kilus klausimams, maloniai kviečiame susisiekti el. paštu info@rgjuvelyrika.lt bei telefonu +37064705546 skiltyje Kontaktai.