Populiariausi sužadėtuvių žiedai

Populiariausi sužadėtuvių žiedai ir kaip išsirinkti tą tinkamą?

Populiariausi sužadėtuvių žiedai ir kaip išsirinkti tą tinkamą?

 

Šiek tiek papasakosime apie tai, kuo skiriasi įvairūs sužadėtuvių žiedai, bei kaip tie skirtumai daro įtaką žiedų kainai. Pateiksime Jums stilių pavyzdžių, kokios medžiagos dažniausiai naudojamos gamyboje, kokia apytikslė žiedų kaina, atsižvelgiant į pasirinktus kriterijus. Didžiausią kainos dalį sudaro Jūsų medžiagų pasirinkimas. Aukštesnės prabos auksas ir geros kokybės brangakmeniai visuomet atsieis brangiau. Kitas aspektas – perkate jau pagamintą žiedą ar užsakote individualų, unikalų dizainą. Paruoštas pardavimui sužadėtuvių žiedas greičiausiai kainuos šiek tiek pigiau, lyginant su tokio paties stiliaus ir specifikacijų žiedu, gaminamu pagal užsakymą. Žinoma, išskirtinis, specialiai „tai vienintelei“ pagamintas žiedas su ypatinga mintimi ir jausmais, visuomet nurungs visus kitus variantus. Siūlome susisiekti su mumis, kartu išpildysime Jūsų idėją ir sukursime idealų žiedą, kuriuo Jūsų mylimoji džiaugsis visą gyvenimą.

Tai kokie gi stiliai vyrauja?

  1. Klasikiniai sužadėtuvių žiedai:

Kartais dar vadinami minimalistiniais, gali būti pagaminti iš sidabro ar įvairių spalvų aukso. Balto aukso sužadėtuvių žiedas – populiariausias, labiausiai tradicinis pasirinkimas. Klasikiniais žiedais laikomi lygaus paviršiaus, blizgaus apdirbimo žiedai su vienu centriniu akmeniu. Sužadėtuvių žiedai su briliantu – visiška klasika. Briliantas (ypatingo pjūvio deimantas) dažniausiai pasirenkamas skaidrus, kiek įmanoma baltesnis, nors pasitaiko ir ieškančių gelsvų, konjakinių ar net juodų briliantų. Bespalvis akmuo yra visiškai nepretenzingas ir puikiai dera prie bet kokios aprangos, kas itin svarbu, turint omenyje, jog sužadėtuvių žiedas laikomas kasdieniu papuošalu. Moterims, mėgstančioms spalvas, galima rinktis ir įdomesnius akmenis. Pavyzdžiui, sužadėtuvių žiedas su rubinu atrodo itin prabangiai.

Tradicinis žiedas nebūtinai turi būti nuobodus. Norintiems dailaus žiedo už prieinamesnę kainą, galima apsvarstyti pusbrangių ar sintetinių akmenų pasirinkimą. Žiedas su granatu ar turmalinu taip pat gali būti moters svajonių sužadėtuvių žiedas! Ieškantiems dailaus žiedo už prieinamą kainą, klasikinis variantas bus puikus pasirinkimas.

  1. Sužadėtuvių žiedai su įmantriu dizainu:

Dažnai kreipiasi vyrai, norėdami sukurti tą vieną vienintėlį unikalų, savo mylimai moteriai skirtą žiedą. Stiliai gali vyrauti nuo antikvaro įkvėptų iki visiškai modernių, aštrių linijų dizainų. Individualiai gaminamiems žiedams neretai pasirenkami įdomesni akmenys. Sužadėtuvių žiedas su safyru gali būti labai įdomus vien dėl safyro spalvų gamos įvairovės. Žinoma, sužadėtuvių žiedas su briliantu visvien tas, kurį gaminame dažniausiai, tačiau ir briliantų kompozicija gali būti visiškai unikali. Briliantai suteikia gaminiui žvilgesio, tad juos galima derinti su kitais spalvotais ar itin tamsiais akmenimis, taip suteikiant papuošalui daugiau gyvybės. Pavyzdžiui, „Halo“ tipo sužadėtuvių žiedas – didelis centrinis spalvotas brangakmenis ir aplink jį inkrustuoti maži briliantai. Prabangu ir subtilu.

  1. Vintažiniai sužadėtuvių žiedai:

Pasitaiko, jog žiedas yra paveldimas iš kartos į kartą ir norima tokį papuošalą išlaikyti šeimoje. Yra galimybė senus vintažinius, antikvarinius žiedus tiesiog atnaujinti arba minimaliai perdaryti, kad atitiktų šių dienų standartus ir atrodytų dailiai. Žinoma, yra merginų, kurioms toks stilius tiesiog yra labai priimtinas, tačiau tikro vintažinio žiedelio gauti nėra galimybės. Tokiu atveju, galime pagaminti norimą žiedą pagal norimą dizainą, išlaikant tą senovės ir autentiškumo dvelksmą. Labai svarbu pasirinkti tinkamą auksą ir atitinkamus brangakmenius.

  1. Itin prabangūs sužadėtuvių žiedai:

Aukščiausios prabos aukso, su labai geros kokybės brangakmeniais, neretai centrinis akmuo bus ne mažesnis, nei 0,80 karato. Mielai padedame išsirinkti tinkamos kokybės briliantą ar kitą brangakmenį, pasirūpiname, jog jis atitiktų Jūsų lūkesčius. Brilianto kaina priklauso nuo jo spalvos, švarumo, pjūvio kokybės, dydžio. Natūralus deimantas visada bus brangesnis už laboratorijoje užaugintą. Tačiau, laboratoriniai deimantai kuo toliau, tuo tvirčiau braunasi į juvelyrikos rinką dėl savo puikios kainos bei ekologiškesnio pasirinkimo idėjos. Jei norite itin prabangiai atrodančio žiedo su dideliu centriniu briliantu, tačiau nesinori pakloti didelės sumos, apsvarstykite laboratorinio brilianto pasirinkimą. Jei norite šiek tiek daugiau sužinoti apie šių brangakmenių skirtumus, ypatybes, kviečiame paskaityti mūsų straipsnį arba susisiekti su mumis. Mielai papasakosime daugiau ir pakonsultuosime.

Populiariausi sužadėtuvių žiedai ir kaip išsirinkti tą tinkamą?

Populiariausi sužadėtuvių žiedai ir kaip išsirinkti tą tinkamą?

Apie ką pagalvoti prieš įsigyjant sužadėtuvių žiedą?

Prieš perkant ar užsakant sužadėtuvių žiedą, vertėtų sužinoti Jūsų mylimosios žiedo dydį. Kaip tai padaryti? Yra keletas variantų, pavyzdžiui, išmatuokite jos nešiojamo žiedo vidinį skersmenį, paklauskite jos mamos arba draugių, o galbūt ir jos pačios, jei neplanuojate pasipiršti netikėtai. Žinoma, parinkus netinkamą dydį, visuomet yra galimybė žiedą padidinti ar pamažinti jau po sužadėtuvių.

Pagalvokite, koks sužadėtuvių žiedas labiausiai atitiks Jūsų merginos lūkesčius. Ar mergina linkusi į klasiką, minimalizmą, ar visgi dažniau renkasi įmantresnius, pompastiškus papuošalus bei kitus aksesuarus. Galbūt turi mėgstamiausią spalvą ar akmenį mielą širdžiai? Žinant šias smulkias detales apie žmogų, galima sukurti itin artimą sielai juvelyrinį dirbinį.

Ieškote sužadėtuvių žiedo, kuris maloniai nustebins Jūsų mylimąją? Kviečiame profesionaliai konsultacijai su RG Juvelyrika, suteiksime jums visą informaciją apie mūsų siūlomas paslaugas ir preliminarias kainas. Visuomet atsižvelgiame į klientų norus, pasiūlome geriausią įmanomą variantą. Mus rasti galite adresu Šeškinės g. 32, Vilniuje arba susisiekti el. paštu info@rgjuvelyrika.lt bei telefonu +37064705546 skiltyje Kontaktai.