Vestuviniai žiedai su briliantais

Vestuviniai žiedai su briliantais – vienas populiariausių šių dienų pasirinkimų

Vestuviniai žiedai su briliantais – vienas populiariausių šių dienų pasirinkimų

 

Vestuviniai žiedai su briliantais – vis dažniau pasitaikantis pasirinkimas tarp jaunavedžių. Moterų itin pamiltos briliantinės eilutės ypatingai dailiai atrodo šalia sužadėtuvių žiedo arba atskirai. Briliantai gali būti labai smulkūs, suteikiant elegantiško minimalizmo pojūtį arba didesni – norinčioms šiek tiek ryškesnio, pastebimesnio žiedo. Klasikiniai vestuviniai žiedai simboliškai papuošti vienu ar keliais briliantais taip pat puikus pasirinkimas tiek vyrams, tiek moterims. Minint vestuvių metines, žiedą kasmet galima vis papildyti vienu nauju brangakmeniu, taip pažymint dar vienus metus, praleistus su savo mylimiausiu žmogumi.

Briliantai gali būti ne tik bespalviai (balti), taip pat neretai klientai ieško gelsvų, konjakinių ar netgi juodų briliantų. Juodi briliantai gan pamėgti tarp vyrų, nes priešingai nei bespalviai – jie sugeria šviesą, o ne ją atspindi. Toks akmuo nėra taip stipriai žėrintis ir puikiai tinka vyro kasdieniam nešiojimui, tačiau visvien išlaiko savo vertę ir suteikia vestuviniam žiedui sentimentalumo.

Vyro ir moters vestuvių žiedai neturi būti visiškai vienodi, tad siūlome jaunavedžiams nesijaudinti ir leisti savo partneriui rinktis tokį žiedą, kuris jam ar jai labiausiai prie širdies. Jei mergina svajoja apie žiedą su briliantais, o vyras linksta prie paprasto, klasikinio žiedo – ne bėda. Galime pagaminti skirtingus juvelyrinius dirbinius taip, kad išpildytume abiejų norus ir tuo pačiu, vestuviniai žiedai atrodytų darniai tarpusavyje, kaip komplektas.

Vestuviniai žiedai su briliantais – vienas populiariausių šių dienų pasirinkimų

Vestuviniai žiedai su briliantais – vienas populiariausių šių dienų pasirinkimų

Vestuviniai žiedai su briliantais ir jų populiariausi stiliai

  • Briliantinės eilutės. Pasirinkimas numeris vienas! Pats populiariausias ir geidžiamiausias vestuvių žiedų modelis tarp moterų. Itin žvilgantis, tinkamas kasdienai ir rimtai progai. Eilutės brangakmenių inkrustavimo stilių yra begalė, taip pat galimybė rinktis kokią dalį žiedo užims briliantai. Eilutė gali būti sudaryta iš kelių akmenų arba eiti per pusę žiedo perimetro, o gal ir per visą perimetrą dailiai apsisukti apie pirštą. Atminkite, kad žiedus, kurių visą perimetrą apima inkrustuoti akmenys – sunkiau didinti bei mažinti, tad išsirinkite dydį labai atidžiai! Neretai briliantai eilutėje derinami su kitais brangakmeniais, šalia jų puikiai atrodo safyrai, smaragdai, rubinai…
  • Klasikiniai vestuviniai žiedai su briliantais. Klasikiniai auksiniai vestuviniai žiedai, pagaminti iš balto, raudono ar geltono aukso ir padailinti vienu ar keliais briliantais. Kai norisi tradiciškai ant rankos atrodančio žiedo, tačiau su šiokiu tokiu „cinkeliu“. Galima inkrustuoti kelis akmenis lygiais tarpais per visą žiedo apimtį arba tiesiog įstatyti vieną centrinę akutę, su galimybe kada nors žiedą dar papildyti brangakmeniais.
  • Modernūs vestuviniai žiedai su briliantais. Išskirtinio dizaino, dažniausiai gaminami pagal specialų, individualų kliento užsakymą. Gali būti įvairių aukso spalvų, skirtingo apdirbimo, originalaus reljefo žiedai. Juvelyrika – menas ir kūryba, tad mes, juvelyrai, itin džiaugiamės gavę tokio tipo užsakymus. Kuriame ir gaminame Jūsų svajonių žiedus kartu. Nuo tik ką gimusios minties iki gatavo juvelyrinio dirbinio. Galbūt norite žiedų su gamtos motyvais, pavyzdžiui, gėlių ar medžio kamieno raštais? O gal norite įamžinti savo partnerio piršto antspaudą ant savo vestuvinio žiedo? Sukurti ypatingą briliantų kompoziciją, įprasminančią Jūsų meilę? Visos šios idėjos yra šimtu procentu įmanomos ir išpildomos mūsų rankomis.

 

Vestuviniai žiedai – papuošalas visam gyvenimui. Nepamirškite to, besirinkdami savo žiedus. Vestuvininis žiedas turi būti komfortabilus, nekliūti už drabužių, nesijausti mūvimas, taip pat, pagalvokite ir apie medžiagas, iš kurių žiedas gaminamas. Auksas – populiariausias pasirinkimas dėl savo ilgaamžiškumo ir puikios išvaizdos išlaikymo. Net ir praėjus daugeliui metų, auksą galima vėl apdirbti, baltą auksą padengti rodžiu. Žiedai atrodys lyg nauji! Briliantai yra vieni kiečiausių, tvirčiausių mineralų visame pasaulyje. Pagal Moso skalę, jų kietumas siekia 10 balų. Jie nesibraižo, neskyla ir metų metus atrodo idealiai. Tad auksiniai vestuviniai žiedai su briliantais yra ne tik estetiškai atrodantis variantas, tuo pačiu tai ilgaamžiškas sprendimas.

Priežiūra vestuviniams žiedams yra gan svarbu, nes šie nešiojami kasdien. Rekomenduojama juos nusiimti naudojant chemikalus, maudantis itin chloruotame vandenyje, o geriausia – tiesiog kas kiek laiko žiedus atnešti juvelyrui, kad šie būtų profesionaliai išvalyti ir jiiems atlikta profilaktika. Visgi, žiedai pasidengia riebalais, prakaitu, dulkėmis, šiek tiek apsibraižo. Kuo atidžiau prižiūrėsite savo juvelyrinius gaminius, tuo ilgiau šie Jus džiugins savo išvaizda.

Per metus pagaminame ne mažiau, kaip 30 vestuvinių žiedų komplektų. Didelė dalis jų – individualūs, originalūs ir vienetiniai gaminiai. Laimingi klientai, besidžiaugiantys mūsų dirbiniais amžiams yra mūsų varikliukas. Siūlome profesionalią konsultaciją su RG Juvelyrika, aptarsime Jūsų norus, išmatuosime tikslius Jūsų žiedų dydžius ir suteiksime visą informaciją apie gamybos terminus bei preliminarias kainas. Mus rasti galite adresu Šeškinės g. 32, Vilniuje arba susisiekti el. paštu info@rgjuvelyrika.lt bei telefonu +37064705546 skiltyje Kontaktai.