Vyriški kaklo papuošalai

Vyriški kaklo papuošalai

Vyriški kaklo papuošalai ir jų tipai

 

Pastaruoju metu, vyriški kaklo papuošalai itin populiarūs. Nesvarbu, kokio stiliaus drabužius nešiojate, visuomet rasite papuošalą, tinkamą būtent Jums. Klasikinio stiliaus vyrai mielai puošiasi tradicinėmis auksinėmis grandinėlėmis su pakabučiais, alternatyvaus stiliaus- „choker“ tipo kaklo papuošalais, laisvalaikio ar „hip hop“ stilių propaguojantys labai mėgsta stambias, pavyzdžiui, kubietiško pynimo grandinėles. Nors vyriškų papuošalų pasirinkimas vis tik mažesnis, nei moterų, šiais laikais pasirinkimo tikrai nestokojame. Įvairios grandinėlės, pakabukai, odiniai gaminiai ar karoliukai… Matome, jog vis dažniau vyrai renkasi labai prabangius juvelyrinius aukso dirbinius, tokius kaip stambios, personalizuotos, rankų darbo grandinėlės ar religiniais motyvais puošti pakabukai. Pateiksime jums keletą stilių pavyzdžių, kokie gi tie kaklo papuošalai vyrams patys geidžiamiausi:

  • Minimalistinės grandinėlės. Neretai vyrai renkasi neiššaukiančius, minimalistinius papuošalus. Tokią grandinėlę, esant reikalui, lengvai galima paslėpti po drabužiais ir jaustis visiškai komfortiškai. Esant poreikiui- smulkią grandinėlę galima papuošti nedideliu, reikšmingu pakabuku.
  • Stambios grandinėlės. Masyvūs vyriški kaklo papuošalai labai dažnas pasirinkimas. Nors ir nėra tiksliai nubrėžtos linijos tarp vyriškų ir moteriškų papuošalų, visgi matome, jog moterys dažniau renkasi smulkesnius papuošalus, o vyrai- stambesnius. Tas pastebima tiek vyrams renkantis grandinėles (jos ilgesnės, stambesnio pynimo, neretai viršija 50 gramų svorį), tiek pakabukus (jie dažnai būna bent 3cm aukščio).
  • Pakabukai. Vyriški pakabukai, kabinami tiek ant grandinėlių, tiek ant odinių ar kitos medžiagos virvelių. Kryželiai, aukso plokštelės su užrašais, muzikinių ar sporto motyvų pakabučiai vieni iš dažniausiai pasitaikančių. Gali būti dekoruoti įvairiais akmenimis, vyrai dažnai renkasi brangakmenius, tokius kaip juodi deimantai, tamsiai mėlyni safyrai.
  • Atsiveriantys pakabukai. Dažniau nešiojami ne dėl grožio ar estetikos, o kaip reikšmingi, sentimentalūs simboliai. Atveriamo pakabuko viduje gali būti graviruoti svarbūs žodžiai, puikuotis artimųjų nuotraukos ar tiesiog, nešiojamas nedidelis objektas.
  • Odiniai ar medžiaginiai kaklo papuošalai. Pinti, rišti, galbūt papildomai dekoruoti sidabro ar aukso detalėmis. Vyrai itin mėgsta odą papuošaluose, ji suteikia organiškumo, subtilaus vyriškumo pojūtį.
  • Vyriški kaklo karoliai. Karoliukai buvo itin populiarūs 90-aisiais, tačiau matome, jog šio laikmečio mados tendencijos grįžta su trenksmu. Mediniai, gintariniai, stikliniai, akmenų ar net perlų karoliai puošia vyrų aprangą. Karoliai gali būti dekoruoti pakabukais ar aukso intarpėliais.
  • „Choker“ stiliaus vyriški papuošalai. Visiškai prie pat kaklo prigludę papuošalai. Gali būti odiniai, medžiaginiai, auksiniai ar kt. Labiau mėgiami jaunosios kartos.
  • Personalizuoti gaminiai. Gaminami pagal individualų užsakymą, gali būti pakabukai su inicialais, vestuvių ar vaikų gimimo datomis ar kitais ypatingai reikšmingais simboliais. Visgi, vyriškų papuošalų pasirinkimas ženkliai mažesnis, nei papuošalų moterims, tad neretai vyrai kreipiasi į juvelyrus, kad šie išpildytų jų svajonių dizaino viziją.
  • Religiniai simboliai. Įvairių tikėjimų išpažinėjai mėgsta savo kūną papuošti religiniais simboliais. Krikščionys renkasi kryžius, rožančius ir jų atmainas ar šventųjų atvaizdus, judaistai- Dovydo žvaigždę, hinduistai- „Om“ simbolį, islamą išpažįstantieji mėgsta į papuošalą įkombinuoti Korano eilutes, budistai nešioja iš karoliukų padarytas apyrankes ar kaklo papuošalus… Žinoma, yra dar daugybė nepaminėtų tikėjimų ir jų mėgstamos simbolikos. Kai kuriuos itin sunku rasti Lietuvoje, tad belieka kreiptis į juvelyrą.
  • „Tennis“ stiliaus vyriški papuošalai. Šiuo metu labai paplitęs papuošalų stilius tiek tarp vyrų, tiek tarp moterų. „Tennis“ stiliaus papuošalai yra per visą ilgį inkrustuoti brangakmeniais, tad juos renkasi žvilgesį ir išskirtinumą mėgstantys vyrai. Dažniausiai jiems naudojami briliantai, tačiau pasitaiko norinčių tokio dirbinio su safyrais, rubinais, smaragdais ar laboratoriniais brangakmeniais. Tokio tipo vyriški kaklo papuošalai gali atsieiti ganėtinai brangiai. Reikalingas didelis kiekis brangakmenių bei aukso ir nepamirškime, jog tai vienas sudėtingesnių ir daug laiko užimančių darbų juvelyrui.
Vyriški kaklo papuošalai - Vilniuje

Vyriški kaklo papuošalai – Vilniuje

Vyriški kaklo papuošalai- puikus sprendimas tiems, kurie nori pradėti nešioti juvelyrinius gaminius, tačiau nežino, nuo ko pradėti. Grandinėlės ar pakabukai be problemų gali būti nešiojami ir po drabužiais. Kiekvienoje situacijoje galima pasirinkti, ar šiuo metu norite papuošalą demonstruoti, ar jį paslėpti. Vyriški žiedai ar apyrankės žymiai greičiau krenta į akį. Kaklo papuošalas- puiki dovana tiek jaunam vaikinui, dar tik pradedančiam puoštis juvelyriniais dirbiniais, tiek suaugusiam vyrui, jau puikiai žinančiam savo asmeninį stilių.

Svajojate apie personalizuotą vyrišką kaklo papuošalą ar ieškote ypatingos dovanos savo artimam vyrui? Kviečiame profesionaliai konsultacijai su RG Juvelyrika, suteiksime jums visą informaciją apie mūsų siūlomas paslaugas ir preliminarias kainas. Visuomet atsižvelgiame į klientų norus, pasiūlome geriausią įmanomą variantą. Mus rasti galite adresu Šeškinės g. 32, Vilniuje arba susisiekti el. paštu info@rgjuvelyrika.lt bei telefonu +37064705546 skiltyje Kontaktai.